PROJEKTY

ODYSEJA

"Odyseja umysłu" to program twórczego rozwiązywania problemów skierowany do dzieci i młodzieży na całym świecie. Jego twórcą jest dr Samuel C. Micklus z USA. Program ma formę konkursu drużynowego i z każdym rokiem startuje w nim coraz więcej „Odyseuszy”, którzy zmagają się z tymi samymi zadaniami, a efekty swoich działań prezentują na konkursach regionalnych, finale krajowym i wreszcie na finale światowym.

1

4

PIKNIK

"Piknik pod kasztanami" jest corocznym udziałem naszego stowarzyszenia w działaniach integracyjnych prowadzonych z pensjonariuszami domu dziennego pobytu "Pod Kasztanami".

7

OBÓZ NAUKOWY

Zadanie w formie naukowego, warsztatowego obozu szkoleniowego dla nauczycieli zrealizowano w dniach 29-31.08.2018 w Warszawie. Cel obozu stanowiło zgłębianie wiedzy interdyscyplinarnej i poszukiwanie inspiracji do planowania i realizacji procesu dydaktycznego i wychowawczego z uczniami w placówce.

2

REGIO 

Projekt „Czego się Jaś nie nauczy, tego Jan nie zrozumie – miejsce elementarnej edukacji ekologicznej w upowszechnianiu polityki zrównoważonego rozwoju Ełku i Lørenskog” zakłada zaangażowanie społeczności szkolnych i organizacji partnerskich w działania zmierzające do poznania i oceny lokalnego środowiska społeczno-przyrodniczego a w ich następstwie podjęcia nowej, własnej inicjatywy na jego rzecz.

5

WAKACJE 

W obozie naukowym wzięło udział 27 uczniów z klas IV-VI. Dzięki zaplanowanym działaniom dzieci poznawały różnorodne prawa i zjawiska z zakresu przyrody, chemii, fizyki i techniki. 

8

KONCERT DLA NIEPODLEGŁEJ

 

Organizację koncertu poprzedził nabór do chórów szkolnych i przedszkolnych przeprowadzony przez dyrygentów w Przedszkolu Samorządowym "Perełka" w Ełku, Szkole Podstawowej nr 4 im. prof. Władysława Szafera w Ełku i Szkole Podstawowej nr 9 im. Jana Pawła II w Ełku.

POMNIKI

„Pomniki mojego miasta”, to własny, autorski projekt SIS „Skrzydła” realizowany od czerwca do października 2014 roku, przez uczniów klasy 3c Szkoły Podstawowej nr 4 im. prof. W.Szafera w Ełku, pod opieką p. Joanny Pabich.

3

6

NA PIASTOWSKIM SZLAKU

Już pierwszego dnia wakacji 30-osobowa grupa uczniów klas III i IV naszej szkoły wybrała się w wakacyjno – historyczną podróż. ...

© 2018 by SIS Skrzydła z Wix.com

Zadzwoń:

+48 87 732 60 50

SIS "SKRZYDŁA"   ul. Prof. W.Szafera 2

19-300 Ełk   Polska

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now